Crazy Electro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Crazy Electro

Welcome
 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Došao sam da pobjeđujem:Bremer u reprezentaciji

Go down 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 116
Join date : 2008-08-21
Age : 31
Mjesto : Crazy Electro forum

Došao sam da pobjeđujem:Bremer u reprezentaciji Empty
KomentarNaslov komentara: Došao sam da pobjeđujem:Bremer u reprezentaciji   Došao sam da pobjeđujem:Bremer u reprezentaciji Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 3:24 pm

Stotine američkih košarkaša krstari Evropom, ali malo koji ima reputaciju poput novopečenog reprezentativca Bosne i Hercegovine Džej Ar Bremera (J. R.).

U sezoni 2002/2003, s prosjekom većim od osam poena, dva skoka i dvije asistencije u dresu Boston seltiksa, zaslužio je mjesto u drugom idealnom timu debitanata NBA lige.

Potom je igrao za Klivlend i Golden Stejt da bi, nakon tačno 100 NBA nastupa, 2004. odlučio nastaviti karijeru u Evropi. Činjenica da je polusezonu 2006/2007 proveo u dresu Bosne pomogla je da prihvati bh. košarkaško državljanstvo.

U Sarajevo je doputovao u utorak s reputacijom prvog asistenta (5,7) i četvrtog strijelca (16,2) ruske lige, kao član Spartaka iz Vladivostoka. Transfer u redove konkurentskog Trijumfa bio je razlog kašnjenja na pripreme bh. tima.

- Stalno se nešto odgađalo, pomjeralo... Na to nisam mogao utjecati. Čim sam, međutim, napokon potpisao ugovor, spakovao sam stvari i doputovao u Sarajevo - kaže Bremer.

Dvadesetosmogodišnji bek (190 centimetara) naglašava da to što je propustio dio priprema ne bi trebalo ostaviti traga na njegovoj formi u predstojećim kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

- Uvijek radim, nastojim biti u dobrom fizičkom stanju i tu ne bi trebalo biti problema. Moja je logika jasna: izaći na teren, dati sve od sebe i pokušati pobijediti - rekao je Bremer.

Dvomeč sa Crnom Gorom

Bh. košarkaši će danas i sutra u Maloj dvorani KSC Skenderija odigrati dva trening-meča sa selekcijom Crne Gore. Utakmice počinju u 20 sati.
Na vrh Go down
https://crazyelectro.bosnianforum.com
 
Došao sam da pobjeđujem:Bremer u reprezentaciji
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Crazy Electro :: Rubrike :: Sport-
Idi na: