Crazy Electro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Crazy Electro

Welcome
 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Blaževiću pozlilo tokom utakmice

Go down 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 116
Join date : 2008-08-21
Age : 31
Mjesto : Crazy Electro forum

Blaževiću pozlilo tokom utakmice Empty
KomentarNaslov komentara: Blaževiću pozlilo tokom utakmice   Blaževiću pozlilo tokom utakmice Icon_minitimeSat Aug 23, 2008 9:11 am

Ljudi u Savezu su zadovoljno trljari ruke nakon meča sa Bugarima. Iako poraženi (1:2) zarada je bila neočekivana, publika se vratila na stadion, a oni zaslugu za urađeno prebacuju sebi. Međutim, ono što se dešavalo nekoliko dana pred utakmicu sa Bugarima ni novi selektor nije mogao očekivati.

- Ja nisam vjerovao u neke stvari. Najteže mi je bilo slušati mog Borčeta Sredojevića koji je tražio od predsjednika Dominkovića da mu se konačno riješi status u reprezentaciju. Iskreno nisam vjerovao da on radi bez plate. Ja sam se upleo u rezgovor između njega i Dominkovića i rekao predsjedniče to je moj jedini saradnik i on meni treba. Da bi onaj naš predsjednik, kako se već zove Iljo rekao kako on to ne može sam riješiti - govori Ćiro.

Od silnog uzbuđenja Ćiri je pozlilo tokom utakmice. Na poluvremenu je umalo izgubio svijest, dok je liječnička ekipa na konstataciju da mu je loše pitala Ćiru uzima li šta!? Priznao je Ćiro da su ga vraćali običnom vodom, te ga je i to iznenadilo. Očigledno da je Blažević počeo shvatati gdje je došao, a više puta je ponovio da ne razumije ta tri predsjednika.

Rad iz ljubavi

Novi selektor je priznao i da je griješio kod nekih igrača i preporuka, ali tvrdi da se neke stavari neće ponoviti. Ćiro je najviše iznenađen kako u Savezu nema para, a kako bi i bilo Sredojeviću 500 KM, kada to neki članovi potroše u jednom sarajevskom resoranu za jednu noć. Šta će Sredojeviću novac, tako smatraju ljudi u Savezu, on to treba da radi iz ljubavi.

Nema ljevaka

- Nisam ja đaba molio Papca. To je jedini igrač koji je ljevak, opet će njega Ćiro moliti. On nam treba - veli Blažević.

Pjanić junior

Na stadionu Bilino polje najveću podršku je imao Miralem Pjanić i to od strane porodice. Mlađi brat Mirza bio je nezadovoljan što je BiH izgubila, pa je na kraju i zaplakao, a tješio ga je otac Fahro. Mirza je bio u opremi Metza, bivšeg Pjanićevog kluba, ali uskoro dobija i Lyonovu.

Ambiciozni Raščić

Član IO NSBiH Dino Raščić nakon utakmice ambiciozno je izjavio da njegov sin Admir Raščić u ovakvoj ekipi ima mjesta. Ne kažemo da nema, ali očigledno da je Dino zaboravio na Edina Džeku, koji će i Muslimovića poslati na klupu.

Gdje u kafanu

Po završetku duela BiH - Bugarske generalni sekretar Saveza BiH Munib Ušanović sačekao je Emira Spahića, te kao što je uobičajeno dogovarao gdje u kafanu.

Promašaj

Mario Jurić iz Slaven Belupa, koji je ušao, pa izašao pravi je promašaj Ćire Blaževića. Momak se jednostavno nije snašao u igri. Izašao je nakon povrede, a mnogi su odahnuli, te prokomentarisali da nam nije potreban.

Ibričić asistent i strijelac

Sedijad Ibričić nogometaš Hajduka bio je strijelac počasnog pogotka protiv Bugara.

- Imao sam puno defanzivnih zadataka. Žao mi je što sam pogriješio kod prvog gola, ali mi je drago što sam zabio u drugom poluvremenu. Nismo loše igrali i s obzirom da prvi put igramo u ovom sastavu mislim da možemo još i bolje. Ma bio sam i strijelac i asistent - našalio se Senijad Ibričić.

Barbarez uz BiH

Sergej Barbarez bio je na tribinama Bilinog polja i srcem navijao za BiH. Pravi patriota pokazao je još jednom.
Na vrh Go down
https://crazyelectro.bosnianforum.com
 
Blaževiću pozlilo tokom utakmice
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Crazy Electro :: Rubrike :: Sport-
Idi na: