Crazy Electro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Crazy Electro

Welcome
 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 lud Zbunjen Normalan

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 116
Join date : 2008-08-21
Age : 31
Mjesto : Crazy Electro forum

lud Zbunjen Normalan Empty
KomentarNaslov komentara: lud Zbunjen Normalan   lud Zbunjen Normalan Icon_minitimeSat Aug 23, 2008 9:26 am

Tek što je na Federalnoj televiziji i Novoj TV okončano emitiranje prve sezone TV serije "Lud, zbunjen, normalan", ekipa predvođena rediteljem Elmirom Jukićem zavrnula je rukave i snima nove epizode za jesenju programsku šemu.

Kako saznajemo od Jukića, riječ je o osam novih epizoda koje će snimati do kraja juna.

- Onda ćemo napraviti pauzu s obzirom na to da ulazimo u ljetni period kada su ljudi na odmorima i kada su realno velike vrućine. I sada se jako teško izdrži, a kamoli u julu. Tako da ćemo sljedećih osam epizoda snimati u septembru - govori Jukić.

Na setu u KSC Vogošća u Sarajevu uigrana ekipa. Fazlinovići na okupu - Izet, Faruk i Damir. Nova priča u kojoj su glavni junaci Mustafa Nadarević, Senad Bašić i Moamer Kasumović. Po prvi put u TV seriji "Lud, zbunjen, normalan" zajedničke scene snimile su Milena Dravić i Seka Sablić što reditelj Jukić smatra dobrom kombinacijom.

- Očekujem da bi to moglo biti posebno duhovito. Kada se desilo da silom prilika zbog Milenine bolesti moramo otvoriti neki novi prostor, uvesti novi lik, onda nam se otvorila i nova mogućnost unutar priče i čini mi se da će iz te tadašnje neprilike izaći nešto pozitivno - kaže Jukić.

Velika gledanost serije "Lud, zbunjen, normalan" u regionu, cjelokupnoj ekipi u velikoj je mjeri olakšala daljnji posao jer sada svi znaju kakvu vrstu serije prave. Jedno je sigurno, publika ih voli.

Poziv pjevačkim zvijezdama

Na pitanje da li će se i dalje u epizodnim ulogama pojavljivati glumci iz konkurentskih TV projekata, Jukić odgovara:

- Mi nemamo konkurentsku seriju. "Lud, zbunjen, normalan" je, onako, potpuno superiorno najgledanija serija tako da ne mogu govoriti o konkurencije već kolegama koji rade slične projekte i koje ne doživljavam kao konkurenciju. Pozivao sam ih jer sam mislio da mogu napraviti dobar posao i mislim da je serija svima valjala. U pregovorima smo sa pjevačkim zvijezdama koje će doći u studio kod Faruka.
Na vrh Go down
https://crazyelectro.bosnianforum.com
adem
Pocetnik
Pocetnik
adem


Broj komentara : 40
Join date : 2008-08-22
Mjesto : rajvosa

lud Zbunjen Normalan Empty
KomentarNaslov komentara: Re: lud Zbunjen Normalan   lud Zbunjen Normalan Icon_minitimeMon Aug 25, 2008 7:02 pm

Ma zakon serija.Ja da gledam nekoliko puta opet se vala moram nasmijati.
Na vrh Go down
 
lud Zbunjen Normalan
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Crazy Electro :: Rubrike :: TV-
Idi na: