Crazy Electro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Crazy Electro

Welcome
 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Pocinje SKOLA

Go down 
+4
Shey_Lo
Emina
widoz
Admin
8 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 116
Join date : 2008-08-21
Age : 31
Mjesto : Crazy Electro forum

Pocinje SKOLA Empty
KomentarNaslov komentara: Pocinje SKOLA   Pocinje SKOLA Icon_minitimeSat Aug 23, 2008 8:29 am

1.Septembar pocinje skola.Ide li vam se u skolu.Mene samo zanima kako cu se navici na ustajane u pola sedam.cccc
Na vrh Go down
https://crazyelectro.bosnianforum.com
widoz
Moderator
Moderator
widoz


Broj komentara : 31
Join date : 2008-08-22
Age : 30
Mjesto : sarajevo

Pocinje SKOLA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pocinje SKOLA   Pocinje SKOLA Icon_minitimeSat Aug 23, 2008 3:04 pm

bolje da nisi spominjao skoluu vecc mi je mukkaa
No No No No No No No No


widoz: komentar modifikovan dana: Mon Aug 25, 2008 12:55 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Emina
Pocetnik
Pocetnik
Emina


Broj komentara : 15
Join date : 2008-08-23
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Pocinje SKOLA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pocinje SKOLA   Pocinje SKOLA Icon_minitimeSat Aug 23, 2008 6:07 pm

Joj kakva skola.Dajte ljudi uzivajte u preostalim danima ljetnog raspusta cheers
Na vrh Go down
Shey_Lo
Moderator
Moderator
Shey_Lo


Broj komentara : 39
Join date : 2008-08-22
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Pocinje SKOLA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pocinje SKOLA   Pocinje SKOLA Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 7:10 pm

Admin (citat):
1.Septembar pocinje skola.Ide li vam se u skolu.Mene samo zanima kako cu se navici na ustajane u pola sedam.cccc



KAKVA CRNA SQ,,,,I SAMA POMISAO DA MORAM U UTORAK DA PLATHIM CLANARINU,,,,,,MENI SE ZGADI,,,,!!!!!

ALI,,POSHTO SAM JA PRVI,,,,JEDNA NEKAKO CHEKAM DA VIDIM PONOVO RAJU,,,I OSTALE,,,,,MAJKEM





rendeer
Na vrh Go down
http://dernek.ba
HyunSoung
Pocetnik
Pocetnik
HyunSoung


Broj komentara : 11
Join date : 2008-08-22
Age : 31

Pocinje SKOLA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pocinje SKOLA   Pocinje SKOLA Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 11:15 pm

uh bit ce meni ludo
prebacio se u drugu skolu i moram sprehat na engleskom sa nastavnicima omg can i go to the toilet i need to pee!

da je 1 raz pa et svima sve novo a ja na 3.raz oj ocam bit ce svega Very Happy
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 116
Join date : 2008-08-21
Age : 31
Mjesto : Crazy Electro forum

Pocinje SKOLA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pocinje SKOLA   Pocinje SKOLA Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 11:16 pm

HyunSoung (citat):
uh bit ce meni ludo
prebacio se u drugu skolu i moram sprehat na engleskom sa nastavnicima omg can i go to the toilet i need to pee!

da je 1 raz pa et svima sve novo a ja na 3.raz oj ocam bit ce svega Very Happy
Haj fino.Zadivljujuce je vidjeti nekog kome je deago sto pocinje skola. cheers
Na vrh Go down
https://crazyelectro.bosnianforum.com
minche
Pocetnik
Pocetnik
minche


Broj komentara : 28
Join date : 2008-08-23
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Pocinje SKOLA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pocinje SKOLA   Pocinje SKOLA Icon_minitimeMon Aug 25, 2008 12:29 pm

Admin (citat):
1.Septembar pocinje skola.Ide li vam se u skolu.Mene samo zanima kako cu se navici na ustajane u pola sedam.cccc

oj mama nije mi dobro... od 01.08. meni neko treba stravu od skole saljevat... i ja sad 1. majku mu njegovu,eto ko da sam morala upisat ovu ksolu,a sama birala... necuuuuuu necuuuu...


Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad No No No No No silent silent silent silent


FUJ!
Na vrh Go down
http://themalla.blogger.ba
adem
Pocetnik
Pocetnik
adem


Broj komentara : 40
Join date : 2008-08-22
Mjesto : rajvosa

Pocinje SKOLA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pocinje SKOLA   Pocinje SKOLA Icon_minitimeMon Aug 25, 2008 8:15 pm

*ebem ti skolu.Joj kako brzo prodje raspust.

Srusicemo skolu,taj ludacki dom,uciteljsko vece plakace za njom!Streberi nosice cvjece na grob,a ja cu vikati:NISAM VISE ROB!

Koja je razlika izmedju ludnice i skole?U ludnici su bar zaposlenici normalni.
Na vrh Go down
keno-1995@hotmail.com
Pocetnik
Pocetnik
keno-1995@hotmail.com


Broj komentara : 7
Join date : 2008-08-28
Mjesto : Sarajevo

Pocinje SKOLA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pocinje SKOLA   Pocinje SKOLA Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 12:05 pm

*ebem mu ja mater ko je god školu izmislio,to je 100% bio neki drogeraš lol!
Na vrh Go down
Sponsored content





Pocinje SKOLA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pocinje SKOLA   Pocinje SKOLA Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Pocinje SKOLA
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Crazy Electro :: Profesije :: Za skolarce-
Idi na: