Crazy Electro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Crazy Electro

Welcome
 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Ajmo cure

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Emina
Pocetnik
Pocetnik
Emina


Broj komentara : 15
Join date : 2008-08-23
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Ajmo cure Empty
KomentarNaslov komentara: Ajmo cure   Ajmo cure Icon_minitimeSat Aug 23, 2008 11:08 pm

Kakve momke vi volite.Ja recimo volim visoke crne tamnopute i volim kada ima plave oci
.Kakva su vasa misljenja?
Na vrh Go down
minche
Pocetnik
Pocetnik
minche


Broj komentara : 28
Join date : 2008-08-23
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Ajmo cure Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ajmo cure   Ajmo cure Icon_minitimeSat Aug 23, 2008 11:21 pm

Ne volim da su sad nesh nabildani i tak to... nek je samo normalan i nek ima ljepe zube... i da nema u njemu 3000 kg (zna Shey_Lo zasto ovo govorim)... i jah ne smije bit ljenji od mene... onda bih imala konkurenciju XD!! jocolor jocolor
Na vrh Go down
http://themalla.blogger.ba
Emina
Pocetnik
Pocetnik
Emina


Broj komentara : 15
Join date : 2008-08-23
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Ajmo cure Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ajmo cure   Ajmo cure Icon_minitimeSat Aug 23, 2008 11:23 pm

minche23 (citat):
Ne volim da su sad nesh nabildani i tak to... nek je samo normalan i nek ima ljepe zube... i da nema u njemu 3000 kg (zna Shey_Lo zasto ovo govorim)... i jah ne smije bit ljenji od mene... onda bih imala konkurenciju XD!! jocolor jocolor
Pa nemora sada biti prenabildan ono malo definicije je lijepo vidjeti.Ni ja ne volim tesku kategoriju do 100kg.Lijepi zubi nek je uredan i nek ne pljuje kad prica.A moze biti lijen nije problem sunny
Na vrh Go down
minche
Pocetnik
Pocetnik
minche


Broj komentara : 28
Join date : 2008-08-23
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Ajmo cure Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ajmo cure   Ajmo cure Icon_minitimeSat Aug 23, 2008 11:25 pm

Emina (citat):
minche23 (citat):
Ne volim da su sad nesh nabildani i tak to... nek je samo normalan i nek ima ljepe zube... i da nema u njemu 3000 kg (zna Shey_Lo zasto ovo govorim)... i jah ne smije bit ljenji od mene... onda bih imala konkurenciju XD!! jocolor jocolor
Pa nemora sada biti prenabildan ono malo definicije je lijepo vidjeti.Ni ja ne volim tesku kategoriju do 100kg.Lijepi zubi nek je uredan i nek ne pljuje kad prica.A moze biti lijen nije problem sunny

iskreno ni meni definicija ne smeta,al imala sam jednog izgledo je ko kornet ... zato ne volim sad da je nesh... i ja u pravu si ne smije pljuvat kad prica...to mi se vec malo gadi XD
Na vrh Go down
http://themalla.blogger.ba
Shey_Lo
Moderator
Moderator
Shey_Lo


Broj komentara : 39
Join date : 2008-08-22
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Ajmo cure Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ajmo cure   Ajmo cure Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 7:26 pm

minche (citat):
Ne volim da su sad nesh nabildani i tak to... nek je samo normalan i nek ima ljepe zube... i da nema u njemu 3000 kg (zna Shey_Lo zasto ovo govorim)... i jah ne smije bit ljenji od mene... onda bih imala konkurenciju XD!! jocolor jocolor



ZNA SHY_LO !!! HAHAHA

MA JA VOLIM FKT SVOG LIKA SHABA!!

I SVOG BRACU ( WIDOZ )


A ONO KAO LIKA !!! MA NEZZ SAMO NEKA TRENIRA BASKET (KKBOSNA)
(zna emina ko ide (ko zivi)na sk-u)

MA VOLIM......




rendeer
Na vrh Go down
http://dernek.ba
Sponsored content





Ajmo cure Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ajmo cure   Ajmo cure Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ajmo cure
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» cure HELP!.... kreme i kremice...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Crazy Electro :: Samo za :: Cure-
Idi na: