Crazy Electro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Crazy Electro

Welcome
 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Ne ide ovo vise

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 116
Join date : 2008-08-21
Age : 31
Mjesto : Crazy Electro forum

Ne ide ovo vise Empty
KomentarNaslov komentara: Ne ide ovo vise   Ne ide ovo vise Icon_minitimeMon Aug 25, 2008 9:32 pm

Izgleda.Mislim ne izgleda nego he ocigledno,da je posjecenost foruma katastrofalna.Mislim da ce forum za koji dan biti ukinut.Jer ovo vako stvarno nema smisla.% clanova da pise a ostali su se registrovali radi reda
Na vrh Go down
https://crazyelectro.bosnianforum.com
adem
Pocetnik
Pocetnik
adem


Broj komentara : 40
Join date : 2008-08-22
Mjesto : rajvosa

Ne ide ovo vise Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ne ide ovo vise   Ne ide ovo vise Icon_minitimeMon Aug 25, 2008 9:36 pm

Admin (citat):
Izgleda.Mislim ne izgleda nego he ocigledno,da je posjecenost foruma katastrofalna.Mislim da ce forum za koji dan biti ukinut.Jer ovo vako stvarno nema smisla.% clanova da pise a ostali su se registrovali radi reda

Upravu si.Ja juce i prekjuce nisam bio na forumu zato sto mi internet nesto nije mogo,al sam zato u danas haman citav dan na forumu.Al ipak mozda je bolje da sacekas jos malo.
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 116
Join date : 2008-08-21
Age : 31
Mjesto : Crazy Electro forum

Ne ide ovo vise Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ne ide ovo vise   Ne ide ovo vise Icon_minitimeMon Aug 25, 2008 9:41 pm

adem (citat):
Admin (citat):
Izgleda.Mislim ne izgleda nego he ocigledno,da je posjecenost foruma katastrofalna.Mislim da ce forum za koji dan biti ukinut.Jer ovo vako stvarno nema smisla.% clanova da pise a ostali su se registrovali radi reda

Upravu si.Ja juce i prekjuce nisam bio na forumu zato sto mi internet nesto nije mogo,al sam zato u danas haman citav dan na forumu.Al ipak mozda je bolje da sacekas jos malo.
Ma mogu ja cekati kolko god hocete.Ali nije u tome stvar.Evo vidite imamo 34-5 korisnika sto je solidno za vrijeme koje forum postoji.Ali kad uzmemo u obzir da od 35 clanova samo 5 posta a ostali niti jednog posta.Onda je lagano zakljuciti da nes nije u redu.vjerovatno ovi oostali pasivni clanovi su se registrovali nako radi reda jer ih je neko od ove 5-orke zamolio.I to me uzasno nervira.Stvarno ne znam sta da radim.Da jos nes pokusam ili da se predam.
Na vrh Go down
https://crazyelectro.bosnianforum.com
minche
Pocetnik
Pocetnik
minche


Broj komentara : 28
Join date : 2008-08-23
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Ne ide ovo vise Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ne ide ovo vise   Ne ide ovo vise Icon_minitimeMon Aug 25, 2008 9:42 pm

adem (citat):
Admin (citat):
Izgleda.Mislim ne izgleda nego he ocigledno,da je posjecenost foruma katastrofalna.Mislim da ce forum za koji dan biti ukinut.Jer ovo vako stvarno nema smisla.% clanova da pise a ostali su se registrovali radi reda

Upravu si.Ja juce i prekjuce nisam bio na forumu zato sto mi internet nesto nije mogo,al sam zato u danas haman citav dan na forumu.Al ipak mozda je bolje da sacekas jos malo.


slazem se sa ademom,mozda da nekako "natjeramo" raju da bude ovdje... mozda neka igra il nesh... hmm... to je sam moj prjedlog,a ti si glavni pa vidi kak ces Very Happy
Na vrh Go down
http://themalla.blogger.ba
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 116
Join date : 2008-08-21
Age : 31
Mjesto : Crazy Electro forum

Ne ide ovo vise Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ne ide ovo vise   Ne ide ovo vise Icon_minitimeMon Aug 25, 2008 9:46 pm

minche (citat):
adem (citat):
Admin (citat):
Izgleda.Mislim ne izgleda nego he ocigledno,da je posjecenost foruma katastrofalna.Mislim da ce forum za koji dan biti ukinut.Jer ovo vako stvarno nema smisla.% clanova da pise a ostali su se registrovali radi reda

Upravu si.Ja juce i prekjuce nisam bio na forumu zato sto mi internet nesto nije mogo,al sam zato u danas haman citav dan na forumu.Al ipak mozda je bolje da sacekas jos malo.


slazem se sa ademom,mozda da nekako "natjeramo" raju da bude ovdje... mozda neka igra il nesh... hmm... to je sam moj prjedlog,a ti si glavni pa vidi kak ces Very Happy
Neznam ja sam pokusao sve da natjeram raju ali niko nije htio.Slali smo ja Shey_Lo widoz i jale poruke preko msn-a pa na derneku na 10 foruma sam se registrovao da bi objavio ovaj.U postoise stavljao link foruma.ali evo opet nista.Dajte neki prijedlog svaki novi prijedlog ce dobro doci.
Na vrh Go down
https://crazyelectro.bosnianforum.com
Shey_Lo
Moderator
Moderator
Shey_Lo


Broj komentara : 39
Join date : 2008-08-22
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Ne ide ovo vise Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ne ide ovo vise   Ne ide ovo vise Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 3:23 pm

Admin (citat):
Izgleda.Mislim ne izgleda nego he ocigledno,da je posjecenost foruma katastrofalna.Mislim da ce forum za koji dan biti ukinut.Jer ovo vako stvarno nema smisla.% clanova da pise a ostali su se registrovali radi reda


ja kao moderator smatram da se treba ukinut jer je ovaj forum fkt bezzz <<<<



pola ga osoba ne razumije
pola osoba se registrovalo reda radi
tezak za skontat
pola teksta na engleskom pola na bosnakom
pola nas nezz stavit galeriju,,,
ma nish



krizaaaa
Na vrh Go down
http://dernek.ba
adem
Pocetnik
Pocetnik
adem


Broj komentara : 40
Join date : 2008-08-22
Mjesto : rajvosa

Ne ide ovo vise Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ne ide ovo vise   Ne ide ovo vise Icon_minitimeSat Aug 30, 2008 10:14 pm

ma brisii!!ovo stvarno vise nema smisla
Na vrh Go down
Sponsored content





Ne ide ovo vise Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ne ide ovo vise   Ne ide ovo vise Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ne ide ovo vise
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Gdje zivite i sta vise volite!!!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Crazy Electro :: Crazy Electro Kafić :: Brbljaona-
Idi na: